وب سايت دانشگاه علمي کاربردی اردکان

آرشیو

پذیرش «تکمیل ظرفیت مجدد» در دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) دانشگاه جامع علمی کاربردی در بهمن ماه از امروز آغاز شددوشنبه 21 بهمن 1398

پذیرش «تکمیل ظرفیت مجدد» در دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) دانشگاه جامع علمی کاربردی در بهمن ماه از امروز آغاز شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمدزاده درودی معاون  نظارت و سنجش این دانشگاه اظهار داشت:

 

تبریک به مناسبت یوم الله 22 بهمن و دعوت جهت شرکت در راه پیماییشنبه 21 دی 1398

تبریک به مناسبت یوم الله 22 بهمن و دعوت جهت شرکت در راه پیمایی

اساتید گرامی و دانشجویان ارجمند

با سلام و تقدیم احترام

در این سرای عشق، صفا و زینت ایمانمان را افتخار است در این زمان چند ده سال ، نور ایمان و معرفت را از وجودمان احساس می کنیم و مفتخریم که در سرای ایمان می زی ایم و از هنگامه طلوع نور تا فرج مصلح به عشق ولایت خواهیم ماند.

ضمن تبریک به تمامی سروران گرامی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی از تمامی اساتید و دانشجویان ولایت مدار مرکز دعوت به عمل می آوریم که در مراسم راهپیمایی 22 بهمن، روز استقلال خاک و جان و ایمان شرکت نمایند تا گزینه روی میزمان را با ابهت اسلامی و ایرانیمان به دنیا نشان دهیم.

                                                   رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی اردکان

                                                   دکتر داود عندلیب اردکانی

نقد و بررسی اثر استاد غلامرضا کارگر در پژوهشگاه هنر و ارتباطاتیکشنبه 9 خرداد 1395

نقد و بررسی اثر استاد غلامرضا کارگر در پژوهشگاه هنر و ارتباطات

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی اردکان و به نقل از میبد ما کتاب «شبیه‌های شاد» اثر استاد غلامرضا کارگر با حضور اساتید کشوری و نویسنده میبدی آن در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات نقد و بررسی شد.

قابل توجه دانشجویان ترم آخر (فارغ التحصیل)سه شنبه 4 خرداد 1395

قابل توجه دانشجویان ترم آخر (فارغ التحصیل)

دانشجویان ترم آخر حداکثر تا قبل از شروع امتحانات مهلت دارند مدارک فارغ التحصیلی خود را به واحد آموزش تحویل دهند. و  می توانند از هم اکنون جهت بررسی پرونده فارغ التحصیلی خود به واحد آموزش مراجعه نمایند.در ضمن دانشجویان فارغ التحصیل می بایست بعد از پایان امتحانت ترم (بعد از اعلام تمامی نمرات) کد رهگیری فارغ التحصیلی خود را از سایت : http://info.uast.ac.ir/fareghotahsl  بعد از ثبت نام گرفته و به واحد آموزش اعلام نمایند.

برگزاری مراسمی به مناسبت مبعث رسول اکرم(ص) و گرامیداشت روز معلم و استاد توسط دانشگاه علمي كاربردي مركز اردكانپنج شنبه 16 اردیبهشت 1395

برگزاری مراسمی به مناسبت مبعث رسول اکرم(ص) و گرامیداشت روز معلم و استاد توسط دانشگاه علمي كاربردي مركز اردكان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی مرکز اردکان در این مراسم که اساتید مرکز و مسئولین شهرستان اردکان به همراه خانواده های محترمشان دعوت شده بودند،پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی دکتر عندلیب رئیس مرکز در سخنانی ضمن خیر مقدم به مهمانان گرامی، توضیحاتی پیرامون مرکز اردکان بیان کردند.

برگزاری مراسم ختم دانشجو علی رادمنششنبه 15 اسفند 1394

برگزاری مراسم ختم دانشجو علی رادمنش

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی مرکز اردکان، به منظور تسلی خاطر بازماندگان مراسم ختمی با حضور ریاست دانشگاه،اساتید،کارمندان و جمعی از دانشجویان در نمازخانه دانشگاه برگزار گردید

سخنرانی  استاد غلامرضا کارگر در رابطه با دهه فجر در سالن اجتماعات دانشگاهچهارشنبه 28 بهمن 1394

سخنرانی استاد غلامرضا کارگر در رابطه با دهه فجر در سالن اجتماعات دانشگاه

در روز 21 بهمن در سالن اجتماعات دانشگاه علمی کاربردی اردکان استاد غلامرضا کارگر در خصوص ایام دهه مبارکه فجر و فجر افرینان و خاطرات دهه مبارک فجر را برای دانشجویان و اساتید محترم دانشگاه سخنرانی ایراد نمودند.

مراسمی با موضوع «مقابله با تحریفات قیام امام حسین(ع)» در مرکز علمی کاربردی اردکان برگزار شد.جمعه 15 آبان 1394

مراسمی با موضوع «مقابله با تحریفات قیام امام حسین(ع)» در مرکز علمی کاربردی اردکان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کاربردی اردکان، در مراسمی که در شب هشتم ماه محرم برگزار شد، استاد غلامرضا کارگر شورکی در جمع اساتید، کارکنان و دانشجویان مرکز علمی کاربردی اردکان به بیان تحریفات وارد شده بر قیام امام حسین(ع) پرداخت.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی اردکان، بعنوان یکی از رؤسای برتر مراکز علمی کاربردی استان معرفی شدجمعه 1 آبان 1394

رئیس دانشگاه علمی کاربردی اردکان، بعنوان یکی از رؤسای برتر مراکز علمی کاربردی استان معرفی شد

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کابردی اردکان، دکتر داود عندلیب اردکانی رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی اردکان به عنوان  یکی از روسای برتر مراکز علمی کاربردی استان یزد انتخاب و از وی با اهداء لوح و جوایزی تجلیل شد.

حضور موفق دانشجویان و مدرسان علمی کاربردی یزد در دومین جشنواره ملی خلاقیتپنج شنبه 31 اردیبهشت 1394

حضور موفق دانشجویان و مدرسان علمی کاربردی یزد در دومین جشنواره ملی خلاقیت

به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کاربردی اردکان به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان یزد دومین جشنواره بین المللی خلاقیت و نو آوری در هنرهای اسلامی به همت مرکز تحقیقات تاریخ ، فرهنگ و هنر جهان اسلام  طی یک هفته از تاریخ 20  تا 26 اردیبهشت ماه در محل دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار شد.