وب سايت دانشگاه علمي کاربردی اردکان

حوزه های دانشگاه / حوزه فرهنگی / انجمن های علمی و فرهنگی /

از جمله فعالیتهای امور فرهنگی - دانشجویی در مرکز علمی کاربردی واحد اردکان راه اندازی فعالیتهای جانبی مانند انجمن شعر و ادب ، کانون قرآن و عترت و انجمن هنر می باشد.

 


 انجمن ورزش 


دانشجویان متقاضی و علاقمند به انجام فعالیتهای ورزشی و شرکت در مسابقات ورزشی جهت اعلام آمادگی می توانند به مسئول انجمن ورزشی جناب آقای طباطبایی مراجعه نمایند. 

قابل ذکر است هر هفته شنبه ها از ساعت 17 الی 18:30 مسابقه فوتسال تیم منتخب دانشگاه در سالن اداره کار برگزار می گردد و از ساعت 18 الی 19:30 مسابقه فوتبال در سالن ورزشی احمدآباد به صورت عمومی برگزار می گردد. 

 


 

 انجمن شعر و ادب

دانشجویان متقاضی به فعالیتهای ادبی مانند شعر و قطعه جهت حضور فعال و نام نویسی در این جلسات با به همراه داشتن یک اثر ادبی به امور فرهنگی - دانشجویی (کتابخانه) مراجعه نمایند.

 


 

کانون قرآن و عترت

متقاضیان حضور در فعالیتهای مذهبی و قرآنی می توانند جهت نام نویسی به امور فرهنگی- دانشجویی (کتابخانه) مراجعه نمایند. لازم به ذکر است بعد از تعطیلات نوروزی و شروع سال جدید اولین جلسه کانون قرآن و عترت به همراه مسابقه تفسیر قرآن (داخل مرکز) برگزار خواهد شد. 

 


 

انجمن هنر

دانشجویان متقاضی و علاقمند به انجام فعالیتهای هنری،برگزاری نمایشگاه و جلسات علمی-هنری، جهت اعلام آمادگی و همکاری با دانشگاه در برگزاری این قسم فعالیتها به امور فرهنگی-دانشجویی مراجعه نمایند.